FashionPhilosophy Fashion Week Poland - Day 2 !

Hej!:) Jak wiecie, wczoraj odbył się drugi dzień Fashion Week'a ! :) Kogo pokazy mogliśmy zobaczyć? Wiola Wołczyńska, Aleksandra Kmiecik, Piotr Drzał, Jeremy Scott, Solar, Bohoboco, Michał Szulc, MMC studio.
Najbardziej spodobała mi się kolekcja Wioli Wołczyńskiej. Kobiece stroje, ciekawe. Fajne kroje, kolory. Bardzo czekałam na kolekcję Jeremego Scotta, niestety się trochę zawiodłam.. Wszyscy myśleli, że będzie to pokaz, tak jak każdy inny, jednak okazało się, że Jeremego NIE MA. To była tzw. wystawa. Była głośna muzyka, kilka projektów Scotta oraz modele i modelki rozdające skrzydła gościom. Następnie na SOLAR trzeba było czekać 2 godziny.. Każdy pokaz był opóźniony o około 30 min. Po długim czekaniu i po męczącej nudzie (ponieważ showroom obeszłam już około 15 razy) zrezygnowałam z pokazów Bohoboco, Michała Szulca i MMC studio. Jednak wszystko już widziałam w internecie!:) Żałuję trochę, że nie poszłam na Bohoboco, gdyż kolekcja mi się podoba, ale moje zmęczenie mi na to nie pozwalało.. Dzisiaj kolejny dzień FW, na który czekałam od dawna! Strasznie jestem ciekawa kolekcji Zuo Corpu i Paprocki&Brzozowski. Mam nadzieję, że uda mi się porozmawiać z tymi projektantami i na pewno jutro rzucę dużą ilością zdjęć ! :)


A teraz dla Was 2 fotki z wczoraj! :)
(wieczorkiem dodam fotki z pokazów, ponieważ teraz muszę lecieć na FW, żeby się nie spóźnić na pokaz Moniki Ptaszek ).Share this:

CONVERSATION

4 komentarze: