NAVASSA - pokaz mody w Poznaniu (28.01.2012)

W minioną sobotę miałam przyjemność wybrać się na pokaz pierwszej kolekcji firmy Navassa. Ubrania zaprojektowała, młoda, bo dopiero siedemnastoletnia, ale za to bardzo zdolna Magdalena. Cała impreza była dobrze zorganizowana i można było spędzić miło czas we świetnym gronie nowo poznanych osób. Spotkałam tam Oliwię Downar-Dukowicz, na pewno kojarzycie ją z polskiego Top Model! :) Dziękuję Paulinie Galickiej (www.pozerki.blogspot.com), za to że wybrała mnie i wygrałam konkurs, dzięki czemu mogłam się wybrać na tak wspaniały Fashion Show z moją przyjaciółką. Co do kolekcji - bardzo mi się spodobała. Była prosta i elegancka, z klasą. Każda rzecz miała coś w sobie " to coś ". A frędzle, zamki itp. były dobrze przemyślane. Gratuluję Magdalenie pomysłów i życzę samych sukcesów!
A teraz zapraszam do oglądania zdjęć, które zrobiłam ja wraz z moją przyjaciółką. A później zdjęcia modelek w kreacjach Magdaleny. Fot. Marek Makowski.

Last Saturday I had the pleasure to enjoy a show's first collection of NavassaClothes designed by a young, because only seventeen, but very capable of MagdalenaThe whole event was well organized and you could spend a nice time in a greatcircle of newly learned people. There I met Oliwia Downar-Dukowicz, certainlykojarzycie it from the Polish Top Model! :) Thank you Paulina Galicka(www.pozerki.blogspot.com), but that she chose me and I won a contest, so I couldgo for such a great fashion show with my friend. As for the collection - I really liked. It was simple and elegant. Every thing was something in the "something". A fringe, locks, etc. were well thought out. I congratulate Magdalena ideas and wish you every success!
And now I invite you to view photos, which I did with my friend. And then pictures ofmodels in Magdalenas creations. Phots by- Marek Makowski.
Outfit : 
Buty - Vero Moda 
Koszula, Top, Sweter, Naszyjnik, Bransoletka - H&M
Spodnie - Bershka
Bransoletki - Primark

+ znalazłam trzy zdjęcia ze sklepów, jeszcze z września, gdy byłam w Londynie. 
Share this:

CONVERSATION

4 komentarze:

  1. Zazdroszczę pokazu:) musiało być świetnie:)
    Fajny ten Twój niebieski sweterek:)

    W wolnej chwili zapraszam do mnie http://aliceinherstyle.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. mam pytanie, jakiego programu używasz do obróbki zdjęć? ;) Bardzo mi się podobają te zdjęcia, są super!

    OdpowiedzUsuń