MUST HAVE TEJ JESIENI!

Hej! :) 
Żeby nie było na moim blogu za nudno zaczynam eksperymentować i wchodzić na różne tematyki, dziś chciałabym Wam pokazać zdecydowane nasze "must have" tej jesieni :) 
A jeśli o mnie chodzi - od tygodnia jestem już studentką. Zdecydowanie czuję różnicę pomiędzy studiami a liceum, między innymi musisz stać się bardziej odpowiedzialny, zorganizowany i przede wszystkim ogarniać co się dzieje :D Ale póki co jestem bardzo zadowolona! Mam nadzieję, że tak zostanie. Najważniejsze, że znajduję czas dla Was!
Miłego oglądania, pamiętajcie że klikając na "TUTAJ" zostaniecie bezpośrednio przekierunkowani do sklepu z daną rzeczą! :) 
Dajcie znać czy post w tym stylu Wam się podoba i do usłyszenia!:* 


Długie płaszcze za kolana w końcu powróciły do łask! Są zdecydowanie cieplejsze a sklepy oferują je w najróżniejszych modelach i kolorach. Cudownie! Sama sobie jeden zamówiłam i już nie mogę się doczekać aż przyjdzie! 
Czy znacie jakąś dziewczynę, która nie lubi ciepłych i miłych sweterków? Ja nie! Dlatego też proponuję kilka sweterków w różnych wydaniach, ale w kolorystyce jesiennej, to znaczy: khaki, szary, nude. 
Nie wiem jak Wy, ale ja już znalazłam swój idealny, ciepły i ogromny szal! Jeśli Wy jeszcze go nie macie również pokazuję kilka propozycji.

1.TUTAJ                    2.TUTAJ                              3.TUTAJ               4.TUTAJ1.TUTAJ                    2.TUTAJ                              3.TUTAJ               4.TUTAJ
1.TUTAJ                        2.TUTAJ                       3.TUTAJ                           4.TUTAJShare this:

, , , , , , , , , , ,

CONVERSATION

1 komentarze:

  1. Super ciuszki wybrałaś , blog bardzo mi się podoba ! http://moresik123.blogspot.com zapraszam do mnie nowy wpis !

    OdpowiedzUsuń