BLACK IS THE NEW BLACK


Dzisiaj trochę mniej rozbudowany post jeśli chodzi o część wizualną. Oficjalnie zaczął się drugi semestr na studiach, jednak zamiast myśleć o książkach ciągle staram się rozwijać bloga instagrama i projekty z firmami.. :) 
Na YouTubie pojawi się nowy filmik.. Po 5 próbach kręcenia (bo włosy nie tak, bo słaba ostrość, bo światła praktycznie nie ma itp) postanowiłam nagrać filmik kamerką z laptopa! Dlatego filmik będzie bardziej.. naturalny :) Już 3 godziny dodaje się na YouTuba i nadal jest 56%.. Może do końca miesiąca się pojawi.. :P  
Dlatego zapraszam Was na mój kanał i śledźcie czy już jest czy nie.. :) 
Jeśli chodzi o kolejne wiadomości to robię wyprzedaż szafy na vinted! Mój login to " malioceblog ", KLIK tutaj do mojego profilu. Będą się pojawiać ciągle nowe rzeczy, ponieważ mam ich bardzo dużo do wystawienia, dlatego powolutku co kilka dni będzie coś nowego. :) W ten weekend na pewno będzie kolejna dawka ubrań. 

A co do tych dwóch zdjęć... Chodziło mi głównie o spodnie! Już chyba ponad rok temu były w Zarze, jednak nie udało mi się na nie "załapać" i od tego czasu na nie polowałam.. W końcu je znalazłam, idealnie dopasowane, świetnie wykonane i o dziwo zamówiłam je online.
KLIK tutaj do spodni, które pochodzą ze sklepu shein.com
Zapraszam do zapoznania się z całą ofertą sklepu bo osobiście go uwielbiam i często robię u nich zamówienia ! :) 

Do zobaczenia w kolejnym poście i miłego weeekendu! :* Pants HERE / H&M jacket / Bershka top 


Share this:

, , , , , , , , , , ,

CONVERSATION

2 komentarze: