GRAY TRENCH COAT AND BLACK SLIP DRESSAnswear trench coat
Answear dress
Forever 21 shoes


fot. Sonia Czajewicz

Share this:

, , , , , , , , , , , , ,

CONVERSATION

3 komentarze:

 1. bardzo ładna stylizacja, uwielbiam klasykę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie wiedzieliśmy gdzie napisać, więc piszemy tutaj. Obserwujemy cię od dłuższego czasu i jesteśmy pod wrażeniem stylu i urody, ale jedna rzecz nas niepokoi. Masz bardzo wielu botow i nieaktywnych użytkowników na instagramie. Zrobiliśmy skan obserwatorów, bo chcieliśmy zaprosić cię do kampanii i to niestety od razu rzuca się w oczy. Skąd oni się wzięli?
  Ostatnio coraz częściej spotykamy się z tym zjawiskiem i trochę nas zaskakuje. Chcieliśmy zaprosić do współpracy 20 blogerek modowych, a u ponad 7 z nich wykryliśmy TYSIĄCE niekatywnych botów. Interesuje nas to zjawisko, dlatego poprosimy o wyjaśnienie.

  Czy to celowe działanie czy przypadek? Nie możemy wziąć do kampanii blogerek z takimi statystykami, bo to się nie obroni kiedy będziemy przedstawiali skan przedstawicielom marki. Przykro nam, bo Twój styl jest naprawdę unikatowy. Interesuje nas to zjawisko.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cześć :)
   Szczerze mówiąc, nie wiem skąd te informacje o botach na moim koncie. Wystarczy wpisać tutaj mój login z instagrama i widać, że ponad 98% moich obserwatorów to konta realne i wiarygodne (https://influencermarketinghub.com/instagram-fake-follower-bot-checker-free/).
   Niestety instagram obcina zasięgi przez co zainteresowanie moimi postami wsród obserwatorów spadło o ponad 50%. Przez co gdy na początek wejdzie się na konto i spojrzy na ilość obserwatorów a liczbę polubień, można by pomyśleć, że są oni kupieni.
   Wynik mówi sam za siebie i ręczę za to, że jest on wiarygodny.
   Mam nadzieję, że w jakiś sposób pomogłam i odpowiedziałam na pytanie,
   pozdrawiam :)

   Usuń