HELLO AGAIN

Systematyczność to coś z czym mam problemy od dawna. Bardzo trudno dodawać mi tutaj posty regularnie, czy nagrywać filmy na YouTube. Czasem zabraknie siły, czasem czasu a czasem po prostu motywacji. Dlatego chciałabym podziękować Kasi, która ma do mnie dużo cierpliwości, która zrobiła mi te zdjęcia i mimo mojego marudzenia, nie traci nadziei :) Dzięki niej posty będą się znów pojawiać a ja jestem szczęśliwa.
Blog ma już ponad 6 lat i nadal tu jestem.

Tak czy siak - wiosna nie przywitała nas w Poznaniu piękną pogodą, dlatego same zdjęcia są jeszcze w trochę zimowym klimacie. Uwielbiam minimalizm w moich stylizacjach i zazwyczaj na niego stawiam. Samo założenie bloga miało od zawsze na celu pokazanie innym, że możesz się ubrać fajnie, normalnie z najbardziej podstawowych ubrań z garderoby.

Tym razem postawiłam na genialny beżowy kardigan z Mango, który przełamuje czarną stylizację. Zamówiłam go na NA-KD, bo z kodem "malioce15" wyszedł 15% taniej. Jeśli chcecie przejrzeć markę Mango na NA-KD to wystarczy kliknąć TUTAJ i śmiało możecie również skorzystać z kodu rabatowego. :)

Bluzka - Oysho
Spodnie - Bershka
Torbka - Pinko
Buty - Forever 21

Do zobaczenia już niebawem, obiecuję!
Share this:

, , , , , , , , , , ,

CONVERSATION

1 komentarze: